Twoja ostatnia szansa na zrobienie dobrego wrażenia

Wizerunek buduje się latami. Można go stracić w kilka sekund.

Nie pozwól na to.

Twoja konkurencja rośnie w siłę. Co z tym zrobisz?

Prowadzenie firmy nie jest łatwe. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek próbował założyć własny biznes i stworzyć coś własnego. Niestety – nawet najlepszy pomysł nie ma szans na powodzenie, jeżeli Twoi klienci się o nim nie dowiedzą.

Jak mają się jednak o nim dowiedzieć gdy szum informacyjny w mediach, internecie czy na ulicach jest z miesiąca na miesiąc coraz większy?

Sądzę, że rozwiązaniem Twojego problemu jest skuteczna komunikacja z klientami. Precyzyjna i oparta na danych ale jednocześnie elegancka i opracowana z myślą o Twoich klientach.

szum informacyjny w XXI wieku - obrazek

usługi marketingowe i PR dostępne dla Ciebie

Targetowanie komunikacji marketingowej

strategia komunikacji

Komunikacja, która została nie tylko spersonalizowana ale również ukierunkowana na konkretną grupę odbiorców. Idealny wybór przy kampaniach reklamowych, marketingu w social media oraz kampaniach wyborczych.

Marketing szeptany

Marketing szeptany

Ludzie mają naturalną tendencję do zbierania się w grupy i dzielenia się wiedzą. Wykorzystuję to by docierać szybciej i skuteczniej z odpowiednio przygotowanym komunikatem do wybranej grupy docelowej.

Komunikacja kryzysowa

Komunikacja kryzysowa

Kryzys PR to jedna z najniebezpieczniejszych sytuacji w jakich możesz się znaleźć – bez względu na to czy jesteś niewielką firmą, korporacją czy kandydatem w wyborach. Od lat pomagam rozwiązywać dyskretnie takie problemy swoim klientom.

Kampanie reklamowe Michał Skup

Kampanie reklamowe

Skuteczne i personalizowane kampanie reklamowe oparte na analizie danych oraz wykorzystujące najnowocześniejsze techniki marketingowe i sprzedażowe.

Marketing automation Michał Skup

Marketing automation

Integracja narzędzi do automatyzacji marketingu z Twoim lejkiem sprzedażowym, kampanią marketingową lub wyborczą gwarantuje inteligentniejsze wykorzystanie danych i sprawniejszą komunikację.

Social Media usługi i kampanie reklamowe Michał Skup

Social media

Social media stały się fundamentem komunikacji w niemal każdej branży. Poprowadzę dla Ciebie skuteczną komunikację oraz kampanie reklamowe w tych kanałach.

budowanie marki

budowanie marki

Marka jest pierwszą myślą, jaka przychodzi klientom i wyborcom gdy myślą o Tobie. Sprawię nie tylko by u Twoich klientów ta myśl była pozytywna ale również by prowadziła do konkretnych działań.

Employer branding

Employer branding

Chcesz zwiększyć skuteczność rekrutacji? Ograniczyć wydatki na pozyskiwanie specjalistów lub zmniejszyć liczbę pracowników, którzy odchodzą? Pomogę Ci w tym wszystkim budując dla Ciebie silną markę pracodawcy.

Marketing polityczny Michał Skup

Marketing polityczny

Analizy danych i całodobowy monitoring internetu w poszukiwaniu informacji i opinii o kandydatach oraz konkurencji pozwala na natychmiastową reakcję. Personalizacja komunikacji oraz bardzo szczegółowe targetowania pozwala na dotarcie do praktycznie każdej grupy społecznej oraz na testy najskuteczniejszych treści.

Szkolenia PR i Marketing - Wrocław, Lubin

szkolenia PR & marketing

Prowadzę szkolenia dla kadry zarządzającej oraz działów marketingu z zakresu komunikacji kryzysowej, SEO oraz analizy konkurencji.

Dowiedz się co robi konkurencja

Specjalnie z myślą o Tobie przygotowałem darmowego ebooka, dzięki któremu poznasz sekrety konkurencji. Dowiesz się ile wydaje na reklamy, jakiej treści reklamy tworzy, jaki ma ruch na stronie oraz jaką strategię content marketingową opracowali. Pobierz go już dzisiaj i dowiedz się co możesz zrobić lepiej.

Darmowy ebook
szum informacyjny w XXI wieku - obrazek

Gdzie prowadzę działalność?

Żyjąc w centrum Europy, w wielomilionowym kraju, nierozsądnie byłoby ograniczać swoje usługi jedynie do jego fragmentu. Dlatego też prowadzę usługi marketingowe dla firm oraz osób z terenu całego kraju. Tak więc jeżeli jesteś z Gdyni, Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Lubina – wiem, że mogę Ci pomóc.

Jak możemy zacząć współpracę?

Zanim rozpoczniemy współpracę potrzebuję od Ciebie kilku rzeczy. Zanim do mnie napiszesz przygotuj:

a) dokładny opis problemu, który mógłbym dla Ciebie rozwiązać.

b) Listę działań, które zostały podjęte w przeszłośći

c) Sugerowany harmonogram współpracy

Share This