Dzisiaj żadna firma nie może funkcjonować bez szybkiej i wygodnej strony internetowej. Dlatego postanowiłem połączyć moje doświadczenie w marketingu i e-handlu z wiedzą na temat najnowszych technologii.

 

Tworzę strony internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystkie tworzone przeze mnie strony są przygotowane pod SEO oraz działają idealnie na urządzeniach mobilnych.

 

Strony buduję na prostym w obsłudze CMS-ie oraz w najnowszych technologiach zapewniając nie tylko prostotę obsługi ale i gwarantując, że strona przez wiele lat będzie spełniała oczekiwania.

 

Tworzę również sklepy internetowe dla klientów, którzy chcieliby rozpocząć handel w sieci. Sklepy, tak samo jak strony są przystosowane pod SEO oraz działają doskonale na urządzeniach mobilnych.

 

Dzięki doświadczeniu w marketingu i budowaniu biznesu w sieci mogę zaoferować klientom dodatkowo usługi SEO oraz marketingowe w przystępnych cenach. Dzięki temu nawet jeżeli nie masz doświadczenia możesz zacząć promować i prowadzić firmę z przewagą nad konkurencją.

 

Przed zamówieniem strony internetowej pamiętaj o jednym – powinna być ona Twoją wizytówką w sieci. Oprócz tego powinna również budzić zaufanie i pokazywać klientom kim jesteś i czym się zajmujesz.

 

Dlatego też Twoja strona internetowa przede wszystkim powinna być funkcjonalna i zbudowana z myślą o celach biznesowych. Niestety – coraz więcej freelancerów i agencji mami klientów oferując im piękne strony internetowe, które nie spełniają celów biznesowych. Czas to zmienić.

Share This