Nie ma sensu owijać w bawełnę – marketing w mediach społecznościowych to dzisiaj podstawa. Nie każda firma powinna mieć konto na Facebooku ale każda firma powinna mieć konto w portalu społecznościowym, w którym przebywają jej klienci.

To prosta zasada marketingu – bądź tam gdzie Twoi klienci. Teraz musisz zrobić tylko jedną rzecz – prowadzić swój profil dbając o dobre relacje z klientami.

Marketing w mediach społecznościowych

Media społecznościowe mogą pozyskać dla Ciebie wielu nowych klientów.

Nie masz w tym doświadczenia lub nie masz na to czasu? Żaden problem – pomogę Ci stworzyć obecność w istotnych portalach społecznościowych i przyciągnę nowych klientów.

Nie tylko zajmę się prowadzeniem Twojego konta. Zajmę się również obsługą klienta w tym kanale oraz zadbam o stworzenie angażujących treści oraz budowaniem wizerunku poza mediami społecznościowymi.

Dzisiaj każdy sądzi, że może prowadzić firmowe konto w mediach społecznościowych. Niestety – tak nie jest. Nie każdy wie jak angażować klientów albo reagować w sytuacjach kryzysowych. Na szczęście – posiadam wiele lat doświadczenie w obsłudze klienta.

Chciałbyś powierzyć wizerunek swojej firmy amatorom? Ja z pewnością nie.

To nie koniec! Dzisiaj platformy społecznościowe oferują również kampanie reklamowe skierowane do bardzo precyzyjnych grup klientów.

Kliknij w przycisk poniżej i napisz do mnie jeżeli potrzebujesz pomocy ale nie wiesz jak się za nią zabrać.

Co zyskasz zlecając mi obsługę wizerunku swojej firmy? Przede wszystkim – zadbam o wizerunek Twojej firmy oraz doświadczenia klientów.

Dlaczego doświadczenia Twoich klientów są ważne? Odpowiedź jest złożona ale sprowadza się do tego: szczęśliwy klient znacznie chętniej poleci Cię swoim znajomym. Jeżeli to Cię nie przekonuje pamiętaj o jednym:

Taniej jest zatrzymać klienta niż go pozyskać. Jeżeli klienci sami pozyskują dla Ciebie kolejnych klientów – jest to idealna sytuacja!

Share This