Zaznacz stronę

Kilka słów o mnie

W 2008 roku zacząłem przygodę z marketingiem. Wspierałem jedne z największych czasopism w budowaniu wizerunku, pomagałem też małym firmom w odkryciu mocnych stron własnej oferty. Wspierałem i służyłem pomocą jednym z najbardziej innowacyjnych projektów biznesowych na rynku. Po 2015 roku pomagałem tworzyć jedne z największych marek e-commerce w bardzo konkurencyjnych niszach. Obecnie pomagam w budowie jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w Polsce.

W czym mogę Ci pomóc?

  1. Konsultacje marketingowe – kompleksowa prezentacja skutecznych rozwiązań.
  2. Test A/B – wdrożę i przeprowadzę testy elementów Twojej strony lub sklepu internetowego następnie wdrażając najskuteczniejsze i przynoszące największy zysk modyfikacje.
  3. UX – jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub posiadasz aplikację mobilną sprawdzę projekt pod kątem użyteczności oraz pomogę Ci przygotować bardziej przyjazne klientom rozwiązania.
  4. Content marketing – przygotuję dla Ciebie strategię treści oraz zadbam o wysokiej jakości materiały na Twoich stronach.
  5. Social Media – pomogę Ci zyskać prawdziwy, oryginalny głos w mediach społecznościowych oraz przygotuję wyróżniającą Cię ofertę.
  6. Sklepy internetowe – chcesz zacząć sprzedawać w internecie? Pomogę Ci wdrożyć sklep internetowy zaprojektowany z myślą o wydajnej sprzedaży.
  7. Reklama online – przygotuję i zoptymalizuję dla Ciebie kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google oraz w mediach społecznościowych.

Od 2009 roku współpracuję z magazynem PC-Format wspierając czasopismo w prowadzeniu forum oraz nawiązywaniu nowych relacji z czytelnikami a także usprawniając publikowane treści.

Pasjonują mnie dobre produkty i to jak powstają – dlatego uwielbiam pracować z zespołami pracującymi nad nowymi, ekscytującymi pomysłami.

Współpracuję z firmami z całej Polski, dlatego jeżeli potrzebujesz mojej pomocy  – napisz do mnie i umówimy rozmowę Skype lub przyjadę do Ciebie, jeżeli działasz na terenie Wrocławia i okolic. Chcesz poznać mnie lepiej? Zapraszam na mój profil w serwisie LinkedIn.

Michał Skup od lat współpracuje z forum PC Format świadcząc swoje usługi z zakresu moderacji i pomocy technicznej. Przez ten okres zbudował silne i pozytywne relacje z użytkownikami oraz niezliczoną ilość razy przyczynił się do usprawnienia zamieszczanych treści.  Jego wiedza oraz umiejętność prowadzenia dialogu są dla forum bardzo cenne, a współpracę z Michałem uważamy za niesamowicie istotną.
– Redakcja PC-Format

Share This