Zaznacz stronę

Jak pokazać klientom, że jesteś ekspertem i znasz swoją branżę na wylot? Proponuję profesjonalnie przygotowane materiały takie jak artykuły, infografiki oraz wpisy na bloga – oryginalne i świeże, stworzone z myślą o Twojej grupie docelowej. Ustalę też idealny dla Ciebie harmonogram publikacji oraz przygotuję narzędzia, które ułatwią dzielenie się Twoimi materiałami.

Moją specjalnością jest SEO ale dobrze wiem, że pozycjonowanie stron nie może istnieć bez wysokiej jakości treści. Przecież to właśnie one mają pokazywać się Twoim klientom w wynikach.

Artykuły i blogi

Nie masz czasu na prowadzenie firmowego bloga lub co gorsza – kiedyś tego próbowałeś bez efektu?

Oferuję profesjonalnie napisane teksty, które stworzę z myślą o Twoich klientach oraz szczegółowy plan publikacji w wypadku dłuższej współpracy. Teksty tworzę w oparciu o zainteresowania Twoich klientów oraz strategię konkurencji gwarantując Ci lepsze efekty oraz zaangażowanie.

Koszt usługi:  od 100 zł/netto za tekst

Infografiki

Niektóre informacje lepiej są przyswajane w formie wizualnej – potwierdzają to nie tylko naukowcy ale i wyniki moich badań. Dlatego pomogę Ci stworzyć atrakcyjne wizualne materiały, które w prosty sposób wyjaśnią najbardziej skomplikowane zagadnienia Twojego biznesu.

Infografiki zostaną przygotowane z myślą o dystrybucji w mediach społecznościowych, mailingach oraz na stronach internetowych.

Koszt usługi:  od 150 zł/netto za infografikę

 

Media społecznościowe

Nie ma dzisiaj osoby, która nie miałaby konta, na którymś z serwisów społecznościowych. Dlatego profesjonalny wizerunek firmy oraz pracowników w mediach społecznościowych jest niezbędny.

Poprowadzę dowolny profil w mediach społecznościowych oraz działania PR-owe w razie kryzysu. Prowadzenie profilu obejmuje przygotowanie treści do publikacji na wybranej platformie społecznościowej, grafik oraz moderację profilu.

Koszt usługi:  od 700 zł/netto miesięcznie

Share This