Zaznacz stronę

Prowadzisz firmę i chcesz zacząć zarabiać więcej w internecie? Założyłeś stronę internetową ale nie wiesz jak dzięki niej zarabiać? Kiedyś miałem podobny problem – nie wiedziałem, co zrobić żeby moja strona internetowa zaczęła zarabiać nie tylko na siebie ale i na mnie.

Przede wszystkim nie wiedziałem co zrobić by ktokolwiek mógł ją znaleźć. Założyłem stronę, wgrałem zdjęcia i czekałem. Jak możesz się domyślić – bez skutku.

Nie chcę żebyć popełniał moje błędy – prawidłowy audyt SEO może zaoszczędzić Ci wielu nerwów.

Dlatego pomogę Ci zbudować stronę, którą nie tylko łatwo odnaleźć ale i łatwo zrozumieć. Audyt SEO to nie tylko przygotowanie strony internetowej pod przeglądarki ale również działania, które pomogą Twoim klientom lepiej zrozumieć Twój biznes.

Usprawnię działanie Twojej strony internetowej, poprawię teksty oraz inne publikowane przez Ciebie materiały stosując legalne i bezpieczne techniki SEO.

Po kilku tygodniach zauważysz nie tylko wzrost zainteresowania swoją ofertą ale również większy zysk. Co najlepsze – jeżeli będziesz trzymał się moich porad i zaleceń zysk będzie zwiększał się z każdym tygodniem!

Co zyskujesz dzięki audytowi SEO?

  1. Sprawnie i szybko działającą stronę internetową
  2. Stronę zgodną z zaleceniami i standardami Google
  3. Stronę, której pozycjonowanie będzie o wiele łatwiejsze
  4. Twoi klienci będą mogli łatwiej Cię znaleźć

Koszt usługi: od 700 zł netto

Share This